OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

 

 

                                      

 

 

 

ECW je profesionální televizní wrestlingová show, kterou vytváří World Wrestling Entertainment (WWE). Show ECW byla založená WWE, ako show podle samostatné wrestlingové společnosti ECW, která byla založená v roce 1992 a skončila svoje púsobení v roce 2001. Show ECW debutovala 13.června 2006. ECW v současnosti vysílají tyto televizní stanice:


 

TV Stanice :

 

SyFy Channel in the United States, X-Treme Sports and Global in Canada, Sky Sports 3 in the United Kingdom and Republic of Ireland, Sky Italia in Italy, Premiere in Germany, in Finland on MTV3 MAX, FX Latin America in Latin America Ten Sports in India, Astro in Malaysia, Jack TV in the Philippines, FOX8 in Australia The BOX in New Zealand, e.tv in South Africa, SIC Radical in Portugal, Sportmanía in Spain and AFN Xtra and in Saudi Arabia and Middle East on Showtime Arabia ShowSports 4.

 

 

História ECW :

 

WWE od začátku jen jednou ročně organizovala show ECW One Night Stand. Enormní zájem a úspěch ECW inspirovalo WWE k myšlence, obnovitu tuto značku , jako samostatnou show jako jsou například SmackDown a RAW. A tak se stalo 26.května 2006, kdy WWE oznámila, že ECW bude ich třetí týdenní show, která se bude vysílat na Sci Fi (dnes SyFy) Channel. Na začátku se WWE rozhodla, že z ECW udělá úplně samostatnou show s vlastním stylem. WWE to realizovala všelijakými jinými polohami a umístěním kamer, wrestlerům se říkalo Extremists a wrestlerky sa nenazývali Divas, ale Vixens. Zápas ECW Extreme Rules je zápas typický pro ECW, protože se v jiné show WWE ani nekoná. Bývalý majitel ECW, Paul Heyman, zpočátku psal pro writery poznámky co by se mohlo v show změnit a to potom šlo až k V.McMahonovi už na úplné schválění. ECW jako show WWE má ještě krátkou minulost, ale i tak se ukázalo, že ze strany WWE to nebyl špatný krok takto se pokusit oživit ECW i když tato show nemá ani zdaleka takovou sledovanost, jakou měla společnost ECW. I fanoušci se shodují , že s klasickou ECW se to nedá porovnávat. Až čas ukáže jak se této show bude dařit a jak dlouho se udrží 

 

 

Logo ECW :

 

 

            (od 2006)                 

 

 

Entrance Set :

 

1.

 

 

2.

aktualizované: 09.11.2010 17:02:04